Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rikša z Českého Brodu

29. 4. 2009


Info od majitele: Jedná se o krásně zachovalý kousek po panovi z Červené Vody.Pán se staral prvotřídně, jen dědicové se hádali a nechali ji 5 let stát venku. Smutnou Zajimavostí je že pán na této rikše ve svých 80-ti letech v roce 2005 zemřel když se na něj rykša převratila při cestě z lesa pro dřevo.Je třetí majitel, kdy první majitel byl podnik Dřevotvar Šumperk, který jej zakopil v roce 1961 jako nový kousek. Pán ji zakopil o 10 let pozdeji. A až teprva teď zmněnila opět majitele. No a  aby se nejelo na lehko tak s rykšou byl společne zakoupen i nevrčící Stadion S22.:-)Obrazek

 

Já dodávám, hodně štastných kilometrů bez nehod .......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Exigency : Blood require map

(AScuccaggelf, 8. 10. 2018 3:17)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-buy/

Blood squeezing: What is ordinary

(ASpeanoseade, 26. 7. 2018 19:12)

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-tension/

Zajemce o koupi

(Cervenovodak, 6. 8. 2011 19:00)

Dobry den,

jelikoz jsem pana Augustyna znal a vim ze se o ni dobre staral. Mel bych zajem ji od vas odkoupit. Pokud by jste ji chtel prodat, napiste orientacni cenu a kontakt na sebe.